MEMBER AQUAPHOR GROUP

טכנולוגיות לטיפול במים ובקרת זורמים

ההסתדרות 158, חיפה(מפה)
אלכס
בוצ'לין
וינטר הנדסה
מערכות לסינון מים
ההסתדרות 158
חיפה
, צפון
ישראל
+972 4 9532444
אודותנו קטלוג מאמרים צור קשר
3

שיתוף פעולה פורץ גבולות

שיתוף פעולה פורץ גבולות: וינטר הנדסה הישראלית יחד עם אקוופור הבינלאומית

 

אחד המהלכים המשמעותיים ביותר שהתבצעו בשנים האחרונות בתחום המים בישראל הוא שיתוף הפעולה של 'וינטר הנדסה' עם חברת 'אקוופור' הבינלאומית. בעקבות ההישגים המרשימים של וינטר בתכנון וייצור פתרונות לטיפול ומיחזור מים לתעשייה, הביעו אנשי אקוופור עניין בשיתוף פעולה, וההסכם בין הצדדים נחתם לפני מספר חודשים.

 

על מנת לעמוד על משמעותו המלאה של המהלך, שוחחנו עם סמנכ"ל השיווק של וינטר, נחום ליפשיץ. "בשנים האחרונות הצליחה וינטר הנדסה לתכנן וליצר את המערכות אחרת מהמקובל ובכך יצרה את חבילת השירותים המוצלחת והחדשנית ביותר לטיפול במים כחלופה למערכות מזהמות סביבה", אומר ליפשיץ. "חברות מהתעשיות המובילות במדינה הן בין לקוחותיה של וינטר, בזכות הפתרונות הייחודיים שאנו מספקים".

 

מה מהות הקשר עם אקוופור?

"אקוופור רכשה את גרעין השליטה של וינטר הנדסה, וינטר הנדסה ממשיכה לתפקד כרגיל רק עם גב כלכלי ענק אשר יאפשר לה לממש את הפוטנציאל הטכנולוגי הרב הגלום בה".

מדוע חברת ענק כאקוופור בכלל זקוקה לשיתוף פעולה עם חברה ישראלית?

"אקוופור וכל החברות הקשורות בה ברחבי העולם פועלות בתחום טיהור המים הביתי והמסחרי. לחברה מערך ענק של מחקר ופיתוח כולו מרוכז בתחום הנ"ל. בעיני העולם, ישראל היא גן עדן טכנולוגי בתחום המים , אחרי חיפושים רבים בחרו אנשי אקוופור בוינטר הנדסה כזרוע פיתוח וייצור לתחום הטיפול במים המסחרי הגדול והתעשייתי".

 

כיצד המשאבים הגדולים של אקוופור יביאו להגדלת פעילות משמעותית של וינטר?

"לאחר המיזוג החלה וינטר הנדסה לפעול בשני מישורים הראשון המשך הפעילות המסורתית פרויקטים ומציאת פתרונות ייחודיים ע"פ דרישות הלקוח. המישור השני הינו שילוב של הידע והיכולות של וינטר עם האופי של אקוופור, אחד היתרונות הגדולים של אקוופור הוא היכולת שלה בפיתוח קווי ייצור המוני. בימים אלה סיימה וינטר פיתוח של קו מוצרים אשר מיועד לייצור המוני כלומר מערכות באיכות הידועה של וינטר הנדסה במחירים של ייצור המוני".

מה התוכניות של החברה לאחר שיתוף הפעולה עם אקוופור?

"מעבר למה שציינתי בשאלתך הקודמת תהפוך וינטר הנדסה לזרוע שיווקית של אקוופור. כידוע, אקוופור הינה אחת היצרניות מהגדולות בעולם אם לא הגדולה שבהם של מטהרי המים איכותיים ביותר במגוון רחב של טכנולוגיות ובמחירים שווים לכל נפש בעולם. אלה מיועדים לצרכן הביתי. בימים אלה אנו עובדים על ייצור מוצר חדשני בתחום זה, שיספק לכל צרכן מים ביתי בישראל את המים המטוהרים הנקיים והבריאותיים ביותר, ברמה שטרם הכרנו כאן. יותר מזה כרגע אני לא יכול לחשוף. ההצגה הרשמית של המוצר תגיע בקרוב".

 

מהי הבשורה שאתם מביאים לתעשייה?

"בזכות הגב הכלכלי של אקוופור, שמאפשר למרכז המחקר והפיתוח שלנו לפתח טכניקות חדישות,נוכל להמשיך לייצר פתרונות יותר מתוחכמים, יותר חסכוניים ונקיים לסביבה. ישבכוונתנו לשים דגשרב על מיחזור מים ממקורות שונים, אשר כיום מופנים לביוב, למשל ניקוזים של מערכות אנרגיה, מכבסות וכד'. הוצאות מים אדירות אלה מעיקות מאוד על התעשייה ועל השירותים הציבוריים השונים. תארו לעצמכם, לדוגמה, בית חולים ממשלתי שמצליח לחסוך225 מ"ק מתוך 300 מ"ק שפכים ליום".

 

מהו החזון ארוך הטווח של חברת וינטר?

"בטווח הארוך מתוכנן מפעל תעשייתי שיעסיק עובדים ישראלים, שייצרו מוצרים שפותחו בישראל וישווקו על ידי אקוופור בעולם, בין אם לצרכן ביתי ובין אם לתעשיות. כיום, הדרך סלולה בפני וינטר להפוך לחברה שמספקת שירותים לעשרות מילוני אנשים ברחבי העולם".לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
מפה - ישראל, חיפה, ההסתדרות 158
אלכס
בוצ'לין
וינטר הנדסה
מערכות לסינון מים
ההסתדרות 158
חיפה
, צפון
ישראל
+972 4 9532444